Kary dla pracodawcow wg prawa pracy

Kary dla pracodawcow wg prawa pracy

Prokuratura Tarek Rabaa w Lebanon- Wojskowego Sądu narusza krajowe i międzynarodowe

Te narody zjednoczone określiła kryteria podstawie niewinności, co następuje: „Znaczenie podstawie niewinności jest, że ciężar udowodnienia oskarżenia jest prokuratora responsibility.Any sceptycyzm jest uważana w trosce o indictee i nie można rozważyć indictee do momentu udowodnienia winy oskarżenia bez wątpienia „.shinysyl.com – bloglifestylowy Sąd, który nie bierze pod uwagę tego standardu jest opisany zgodnie z prawem międzynarodowym za nieuczciwe.

Setki przypadkach udowodnić, że sądy w Libanie i konkretnie sąd wojskowy nie tylko stosowania międzynarodowy standard, ale jest to również naruszenie libańskiej kodeksu karnego, który mówi: „oskarżony został niewinności”. Oprócz tego stwierdzono, sąd wojskowy, który ma ścigać wojskowych flagi na zamówienie w Libanie jest również ściganie cywilów pozbawiając ich rzetelnego obrony pod pretekstem rodzaju przestępstw, takich jak współpraca z wrogami.

Badanie dogłębne wykonywania sądu wojskowego ujawniają skandaliczne wynik w kategoriach dyskryminacji w zdaniach i plików dochodzenia w kilkudziesięciu oskarżonych Opłata pobierana za współpracę z Mosadu w oparciu o tzw podejrzanej rozmowy telefonicznej, która nie jest w zależności do prawo libańskie przestępstwem, chyba że indictee wyznaje, że jest świadomy tożsamości rozmówcy i ma zamiar współpracować z wrogiem. Artykuł 278 kodeksu karnego zakazuje libańskiej współpracę z Israelians.

Artykuł 278 stanowi, że „każdy Libańczycy, którzy oferowane schrony, żywność lub strój szpiega lub żołnierza żołnierzy nieprzyjacielskich, który pracuje w ramach nadzoru lub do środka współpracę z wrogami lub miał styczność z tych szpiegów, lub żołnierze lub agenci pod warunkiem świadomy swojej tożsamości będzie karane do czasowego ciężkiej pracy „. Tzw przestępstwo jest zagrożone karą ekstremalnych zakresu możliwych kar, od najmniejszego grzywny i więzienia czasie do 15 lat więzienia w najbardziej ekstremalnych przypadkach.

– autor artykułu