Case’y z prawa cywilnego

Case'y z prawa cywilnego

Kary Drug przestępstwa

Istnieje kilka obszarów ścigania prawnego, które są egzekwowane tak poważnie, jak przestępstwa narkotykowe. Większość stanów są na ogół zgodne temat klasyfikacji, choć niektóre kraje stosują różne zasady na podstawie lokalnych warunków wynikających z różnego rodzaju narkotyków. Choć rodzaje narkotyków są zwykle podobne, różne regiony kraju mogą wystąpić różne problemy w obszarze w oparciu o logistykę.drewniane zielona góra

Większość substancji kontrolowanych są klasyfikowane jako przestępstw zgodnie z prawem. Koszty przemytu leków można poprawić szczególnie łatwa w zależności od ilości i rodzaju substancji. Istnieje również wiele leków na receptę, które są legalne, gdy prowadzone w odpowiednim pojemniku przez uprawnioną jednostkę oraz koszty ponad niewłaściwego pojemnika może często być zmniejszona, ale rzadko oddalone, szczególnie ważnego raportu aresztowania.

Obecny lek, który jest uważany za najbardziej obciążająca jest produkcji metamfetaminy . W zależności od ilości, może to być albo klasy D lub C opłata przestępstwo, a poziom okoliczności obciążających może przewozić więcej opłat, takich jak bezmyślnego zagrożenia w razie wybuchu. Problemem jest działanie związane ze stosowaniem. W przypadku rokowań zarzutu niektóre opłaty mogą być regulowane, ale przestępstwa narkotykowe są rzadko.

W większości państw, w oparciu o jednolite wytyczne skazanie, klasy D przestępstwo niesie karę co najmniej jednego do pięciu lat więzienia i grzywny w różnej znacznej ilości. To jest często oparte na poziomie handlu i potencjalnych dochodów i wartości. Wartości można oszacować, które mogą mieć wpływ na wzmocnienie. W większości stanów nie jest procesem, w zawieszeniu, ale normalnie dostępność jest tylko na pierwszym za tego typu. Wiele przestępcy mogą liczyć na jakiś czas więzienia.

http://www.suszenie.com/start/osuszanie-wroclaw
– autor artykułu