Jak wyroznic oferte twojej kancelarii prawniczej

Jak wyroznic oferte twojej kancelarii prawniczej

Zrozumienie niesłuszne skazanie

Mówi się, że kiedy są niesłusznie skazany, nosić na ramieniu jednego z największych obciążeń w projektu LIFE płacić za przestępstwa lub wykroczenia popełnione przez innych. Weźmy przypadek Juan Johnson Chicago.

Juan Johnson został aresztowany w 1989 roku, gdy miał zaledwie 19 lat za rzekome zamordowanie Ricardo Fernandez, członka konkurencyjnego gangu.http://www.domypodwarszawa.org.pl/kontakt.php Według zeznań przeciwko Johnson, zamordował swego wroga używając dwa-cztery na zewnątrz klubu nocnego. Został skazany i dostał 30 lat więzienia. Po jedenastu i pół roku więzienia, został uniewinniony w roku 2004. Później został nagrodzony $ 21 milionów odszkodowania wyrównawczych. Jest to największa nagroda za niesłuszne skazanie w annałach Chicago.

prawnicy Johnson twierdził, że został wrobiony przez Reynaldo Guevara, Chicago policyjnego detektywa, którego specjalizacją jest dochodzenie gangu. Jego adwokat twierdził, że morderstwo miało miejsce w miejscu publicznym, a zarazem detektyw policji udało się zamknąć sprawę w ciągu kilku godzin przez coraz ludzi, którzy nawet nie świadkami przestępstwa wskazać palcem na Johnsona. Doniesiono na wiadomościach telewizyjnych, że świadkowie w uniewinnieniu badaniu powiedział, że jury Guevara onieśmielony ich i wymuszali je powiedzieć, że Johnson był mordercą. Jury zdecydowało, że Guevara był winy.

Ten przypadek niesłuszne skazanie odbywa się bardzo często. http://plisy-rolety.pl Ma to miejsce nie tylko w sądach Chicago ale w wielu sądach na terenie Stanów Zjednoczonych. Niesłuszne skazanie jest również uważane za „pomyłki sądowej”. To nadal nawiedzają nasz system sądowniczy jako więcej przypadków bezprawnego skazania były obserwowane w ostatnich latach.

Niesłuszne skazanie są oznaki pęknięć sądowych, ponieważ zakłada się, że w porządku dla osoby, która ma być wymawiane winny, wymiar sprawiedliwości musi zrobić starannie każdy etap procesu w przekonaniu.

– autor artykułu