Prawo pracy

Prawo pracy

Stosunki wynikające z prawa pracy są częstokroć bardzo skomplikowane, a strony chcą dostosować umowę o pracę w sposób indywidualny np. zastrzegając zakazy konkurencji, ograniczając czas pracy etc. W ten sposób warto się skonsultować z prawnikiem, czy w ogóle takie zakazy konkurencji będą skuteczne i czy, aby na pewno nie są zagrożone sankcją nieważności. W naszej kancelarii obsługę w zakresie prawa pracy i prawa ubezpieczeń prowadzi mecenas Roman Tokarczyk.

Oprócz porad z zakresu prawa pracy, zajmuje się także poradami z zakresu prawa ubezpieczeń np. kontakty z ZUS, US itp. Częstokroć pracodawcy nie chcą wypłacać pracownikom należnych im pensji oraz dodatków np. wynagrodzeń za 20 lat pracy, wynikających z regulaminu pracy. Z pewnością tego typu działania stoją w sprzeczności z prawem pracy i można skutecznie dochodzić swoich roszczeń przed kwiaciarnia warszawa sądem pracy. W takim przypadku będziemy musieli starać się skierować pozew, najlepiej za pośrednictwem doświadczonego pracownika. Swoje doświadczenie nabywamy każdego dnia, aby działać jeszcze skuteczniej w zmieniającym się rynku pracy. Podejmując z nami współpracę masz pewność, iż zastosujemy najlepsze rozwiązanie do twojej sytuacji.

Pomagamy także pracodawcą w uregulowania ich stosunków z prawem pracy oraz innymi ustawami. Niestety, ale pracodawcy jako przedsiębiorcy są narażeni na liczne problemy oraz kontrole, wobec czego wymagana jest najwyższa staranność w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej.