Jak zalozyc kancelarie prawnicza?

Jak zalozyc kancelarie prawnicza?

Znormalizowany Vs dla standardowych testów trzeźwości Pole

Jeśli policjant podejrzewa Cię o jazdę pod wpływem alkoholu, on lub ona może narażać na polu badań trzeźwości. Istnieje wiele testów trzeźwości pole, zarówno tych, standaryzowany przez National Highway Traffic Safety Administration i (NHTSA) oraz te, które nie są standaryzowane.

Testy standaryzowane Pole Trzeźwość

NHTSA standaryzowane testy trzeźwości pewne pola, ustawiając wskazówki o tym, jak są one podawane w celu uczynienia testy dokładniejsze. Testy te to:

Jeden stojak nogami. Kierowca musi stać z obcasami i ramiona w bok. Następnie, on lub ona musi podnieść jedną nogę w niewielkiej odległości od ziemi i liczyć się głośno, aż oficer mówi do zatrzymania. Oficer szuka tematu do utraty równowagi lub jakiekolwiek mimowolne funkcje organizmu.

Spacer i skręcić. Przedmiotem musi podjąć dziewięć pięty do palców kroków wzdłuż linii prostej, kolei i wykonanie dziewięciu pięty do palców kroki z powrotem do miejsca początkowego. Funkcjonariusz chce sprawdzić, czy kierowca może zachować jego równowagę i postępować zgodnie z instrukcjami.

Poziomy Test wzrok oczopląs. Funkcjonariusz będzie umieszczenie obiektu, takie jak długopis, 12 cali od twarzy kierowcy. Funkcjonariusz następnie przenieść obiekt z boku na bok i obserwować oczu fotografowanej osoby, szukając mimowolne skurcze lub Testów trembling.Non standaryzowane Pole trzeźwości

Testy te różnią się pod względem dokładności i w jaki sposób są one wykonywane za każdym razem. Niestandaryzowanym testu podawany przez funkcjonariusza mogą obejmować:

Palec do nosa. Kierowca musi zamknąć swoje oczy. Wtedy kierowca jest instruowany dotknąć swój własny nos palcem wskazującym, wniesioną wokół zza ciała.

Test pat rąk. Kierowca musi przedłużyć dłoń, dłoń do góry, a następnie umieścić z drugiej strony góry, dłoń skierowana w dół.
mikroskop do leczenie kanałowego warszawa
– autor artykułu