Najczestsze przestepstwa gospodarcze, lamiecep olskie prawo

Najczestsze przestepstwa gospodarcze, lamiecep olskie prawo Najsurowsze kar zostały zarezerwowane dla personelu wojskowego teoretycznie, ale (artykuł 278) jest selektywnie stosować w zależności od interwencji politycznych z dnia 8 marca koalicji lub ciśnieniem tak zwanego Hezbollahu.

Rażące naruszenie prawa krajowego i międzynarodowego oraz standardu ujawnił ostatnio w przypadku inżyniera telekomunikacji Tarek Rabaa co wywołuje koalicję siedmiu organizacji międzynarodowych, aby zamówić niezwłocznego uwolnienia go oraz do zbadania jego sprawy tortur i arbitralnych zatrzymań, jeszcze libańskiej rząd kierowany przez Najib Mikati i rady deputowanych czele Nabih Berri są nie tylko zaniedbując tego popytu do dziś, ale także są one zaniedbując okrzyki rodzinie Tarek Rabaa nad uciskiem.jak-wybielic-zeby.com.pl

Różne źródła zbliżone do swojego prawnika Nada Rabaa potwierdzić nielegalnego pliku Tarek i że polityczne w Libanie jest utrzymywanie go w więzieniu od 19 miesięcy. „Co jest zbrodnią? Podróż do kraju europejskim lub odbierania połączenia z francuską firmą taxi?” Nada Rabaa powiedział w wywiadzie.

Najczestsze przestepstwa gospodarcze, lamiecep olskie prawo

W dodatku wszystko to, co już zostało powiedziane wyżej, a mimo Tarek Rabaa jest ofiarą arbitralnych zatrzymań, tortur, kłamstw i fałszerstw, sąd wojskowy domaga się nie badają dokumenty przedłożone przez jego adwokata, że ??anulowanie zarzuty prokuratury, która nie robi ‚ t ma żadnego dowodu przeciwko Tarek Rabaa.

Tarek był torturowany bo odmówili przyłączenia plan wywiadu wojskowego, by zmusić go do przyznania się na kontaktując Mossadu w kontekście podważania Trybunał Specjalny dla Libanu oskarżenia w przypadku zamachu w Bejrucie.

Naukowcy, którzy są świadomi sytuacji Tarek Rabaa za ogłosił swoją sprawę jako studium przypadku do rozważenia przez władze libańskie i uniwersytetów do naprawienia systemu sądownictwa w Libanie, ponieważ jest to rażące skandaliczna sprawa na Środkowym Wschodzie.

– autor artykułu